TAURAGĖS BUTŲ ŪKIS, UAB
Įmonės kodas 179206436, PVM kodas LT792064314.
Prezidento g. 17, LT-72253, TAURAGĖ
Tel. (8 446) 61 711el. paštas  info@taubu.lt

Darbo laikas
I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Mechaninės tarnybos darbo laikas:
I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Kasos darbo laikas:
I-V: 8-17.00
Pietų pertrauka 12.00-13.00 val.
Adresas: J. Tumo-Vaižganto g. 124

Avarinės tarnybos darbo laikas -  Visą parą.  
mob.   8 699 19 813

Vardas, pavardė Pareigos El. paštas

  Egidijus Vaitiekus

Direktorius

direktorius@taubu.lt 
  Estera Spingienė

Administratorė

info@taubu.lt
  Kristina Kuvikienė Vadybininkė
namų priežiūrai
kristina@taubu.lt

  Stasė Gedvilaitė

Vyr.buhalterė

stase@taubu.lt
  Indrė Paliokaitė

Projektų vadovė

indre@taubu.lt

  Laimutė Kėvišaitė

  Buhalterė-kasininkė

laimute@taubu.lt
  Jurgita Kožikienė Apskaitos  specialistė

jurgita@taubu.lt

  Violeta Pocienė

Būsto priežūros specialistė

violeta.pociene@taubu.lt

  Asta Mozerienė

 Teisininkė

asta@taubu.lt

  Henrikas Špora

  Ūkvedys

info@taubu.lt

  Povilas Mačiulis

Energetikas, inžinerinių sistemų priežūros vadovas

povilas@taubu.lt

  Jonas Kožikis

Inžinerinių sistemų priežūros meistras jonas.kozikis@taubu.lt

  Stasys Šimašius

Statybos darbų vadovas gamyba@taubu.lt

  Martynas Senkus

IT specialistas martynas@taubu.lt

  Danguolė Auksorienė 

  Kasininkė

info@taubu.lt

 Dangira Miliauskienė

  Kasininkė

info@taubu.lt


Informacija atnaujinta 2022-06-29

Avarinė tarnyba

Dirbame visą parą8 699 19 813

Darbo laikas

I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val. Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Savitarnos svetainė

Prisijungimo instrukcija