KLIENTŲ, SKOLINGŲ UŽ KOMUNALINES PASLAUGAS DĖMESIUI !

2020-09-02

Dėkojame, kad esate su UAB Tauragės butų ūkiu. Vertiname Jūsų pasitikėjimą ir siekiame jį pateisinti.

Klientas, gavęs sąskaitą su įspėjančiu užrašu apie jo skolos didėjimą ir galimą priverstinį skolos išieškojimą teisminiu būdu, turi nedelsdamas imtis priemonių skolai padengti.

Visi daugiabučių namų butų savininkai ir nuomininkai privalo apmokėti kas mėnesį pateikiamas sąskaitas už komunalines paslaugas (administravimas, statinio techninė priežiūra, šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūra, privalomieji remonto darbai, teritorijos priežiūra, bendro naudojimo laiptinių valymas, papildomai atlikti darbai) Jų namą administruojančiai įmonei. Laiku nesumokėjus ar apmokėjus ne visą sąskaitą, Jūsų namas negauna kaupiamųjų lėšų už namo privalomuosius remonto darbus, už kuriuos atliekami įvairūs remonto darbai, Jūsų namo administratorius negauna teisėto atlygio už suteiktas paslaugas.

Prašome UAB Tauragės butų ūkio administruojamų namų gyventojų, negalinčių laiku sumokėti komunalinių mokesčių administruojančiai įmonei už suteiktas paslaugas, susisiekti su bendrovės teisininku ir aptarti susidariusią situaciją.

Bendradarbiaudami visada surasime kompromisą palankų abiem šalims, išvengsime nuostolių teisinėms išlaidoms, sutaupysime Jūsų ir mūsų laiką.‹ Atgal

Avarinė tarnyba

Dirbame visą parą8 699 19 813

Darbo laikas

I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val. Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Savitarnos svetainė

Prisijungimo instrukcija