TAURAGĖS BUTŲ ŪKIS, UAB
Įmonės kodas 179206436, PVM kodas LT792064314.
Prezidento g. 17, LT-72253, TAURAGĖ
Tel. (8 446) 61 711,  el. paštas  info@taubu.lt

Darbo laikas
I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Mechaninės tarnybos darbo laikas:
I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Avarinės tarnybos darbo laikas -  Visą parą.  
(8 446) 61 713,   mob.   8 699 19 813

Darbuotojų telefonų sąrašas

Vardas,pavardė Pareigos Darbo tel. Mob. Tel. El. paštas

  Egidijus Vaitiekus

Direktorius

(8 446) 61 711

8 652 83 416

direktorius@taubu.lt 
  Nedas Budginas Direktoriaus pavaduotojas (8 446) 61 811 8 655 02446 nedas@taubu.lt
  Estera Spingienė

Administratorė

(8 446) 61 711   info@taubu.lt
  Gintarė Skrodlienė   Vadybininkė
namų priežiūrai
- 8 699 77 062 gintare@taubu.lt

  Rasa Žulpienė

Vadybininkė
namų priežiūrai
(8 446) 61 715 8 655 18 972 rasa@taubu.lt
  Kristina Kuvikienė Vadybininkė
namų priežiūrai
(8 446) 61 715 8 655 05 712 kristina@taubu.lt

  Stasė Gedvilaitė

Vyr.buhalterė

(8 446) 61 807

8 650 11 256

stase@taubu.lt
  Violeta Nagienė

vyr. buhalterio pavaduotoja

(8 446) 61 807 8 655 19 640 violeta@taubu.lt

  Laimutė Kėvišaitė

  Buhalterė-kasininkė

(8 446) 61 715

8 655 05 626

laimute@taubu.lt
  Jurgita Andruškevičienė Apskaitos  specialistė (8 446) 61 712 -

jurgita@taubu.lt

  Rasvita Popkienė

  Apskaitos specialistė

(8 446) 61 712

-

apskaita@taubu.lt

  Violeta Pocienė

Būsto priežūros specialistė

(8 446) 61 715

8 655 05 505

violeta.pociene@taubu.lt

  Ieva Stružeckytė

 Teisininkė

 

 

ieva@taubu.lt

  Henrikas Špora

  Ūkvedys

 

8 655 55 952

info@taubu.lt

 

Mechaninė tarnyba- Bažnyčių g. 9A

 

 

 

  Povilas Mačiulis

Energetikas

(8 446) 61 713

8 652 83 418

povilas@taubu.lt

  Jonas Kožikis

Inžinerinių sistemų priežūros meistras

(8 446) 61 713

8 699 88 847

jonas.kozikis@taubu.lt

 

Gamybinės dirbtuvės – Gaurės g. 2

 

 

  Stasys Šimašius

  Statybos darbų vadovas

8 655 38 619

gamyba@taubu.lt

 

Kasa - Bažnyčių g. 22

 

 

  Danguolė Auksorienė 

  Kasininkė - archyvo specialistė

(8 446) 61 716

 

 

Kasa – J. Tumo-Vaižganto g. 124

 

 

 Dangira Miliauskienė

Kasininkė (8 446) 61 073  


Informacija atnaujinta 2019-09-17

Avarinė tarnyba

Dirbame visą parą(8 446) 61 7138 699 19 813

Darbo laikas

I-IV: 8-17, V: 8-15.45 val. Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Prisijungti